ברמן בניו יורק

איך הכל התחיל...


כבר מגיל 17 התחלתי לחלום על עבודה בניו יורק. ממש לא שינה לי במה תהיה העבודה- מכירת תמונות, הובלות, מלצרות, כל דבר שיביא אותי לעיר המהוללת הזו היה טוב מבחינתי. חיכיתי ארבע שנים בשביל לסיים לימודים וצבא, ובשנייה שרק יכולתי התחלתי לחפש לעצמי עבודה בניו יורק. לא לקח לי הרבה זמן עד שמצאתי את עצמי אורז תיקים והולך על העבודה הראשונה שמצאתי- ברמן. כשנחתתי בשדה התעופה הייתי כולי נרגש רק מעצם המחשבה על זה שעשיתי את זה- אני כאן. החיים החדשים שלי בתפוח הגדול עומדים להתחיל ! הנה אני כאן סופסוף, אחרי ציפייה ארוכה כל כך. ככל שהתקדמתי אל עבר הדירה שהתגוררתי בה, הופיעו כל הדברים שחלמתי עליהם ושרואים רק בסרטים- בניינים עצומים, לימוזינות שחורות ארוכות ובנות בלונדיניות שאליהן צמודים גברברים שרירנים, וככל שהמשכתי ללכת נעשיתי מבסוט יותר ויותר.

העבודה כברמן ב N.Y


את העבודה מצאתי דרך דוד שלי, שהכיר לי את בעל הבר שבו עבדתי. זה היה בר מועדון שנקרא "Club One". מקום מאוד מצליח שתמיד היה מלא, במיוחד בימי שבת. הסתדרתי מצויין במקום העבודה. השכר היה מעולה ובעל המקום גם מצא לי דירה לשכור (אבל אני הייתי זה ששילם את שכר הדירה...). בבר, לכל עובד היה את הכינוי שלו, ואני מהר מאוד קיבלתי את הכינוי "DADDY D". בעל הבר מימן לי קורס ברמנים, אז יצאתי די מורווח- עבודה כיפית, ים של בנות ובלויים, משכורת מעולה שבאה יחד עם עבודה בארה"ב שלא היתה קשה מידי ובנוסף לכל זה גם למדתי על חשבון המקום. כל ערב הייתי על הבר, מוזג ומפלרטט קצת עם הבנות, מסתובב לי, הולך חוזר, ככה אני - תמיד חייב להיות בפעולה. חוץ מהשכר הגבוה גם קיבלתי טיפים מעולים, בדרך כלל ה"קבועים" היו אלה שנתנו את הטיפים הכי גבוהים כך שתמיד היה נחמד לראות אותם שוב. מבחינה כספית יצאתי מאוד מרוצה- עשיתי שם הרבה מאוד כסף.

גברים,נשים ושלל טיפוסים צבעוניים...


האמריקאים הם האנשים הכי נחמדים וחמים שתכירו, ואני השתלבתי ביניהם פשוט מעולה. מילה אחת על הנשים, כן הנשים... רובן פשוט מדהימות, אבל קבלו עצה ממני - שימו לב טוב טוב אל מי אתם מתחברים, שבטעות לא תתבלבלו בין בחורה לבחור! יש שם מלא סוגי אנשים הזויים שבחיים לא תשימו לב שהיו פעם גברים או נשים. אם תעבדו כברמנים תראו שתמיד יצא לכם להיתקל בטיפוסים מוזרים, כאלה שידברו איתכם כאילו אתם הפסיכולוג שלהם- החל מהבגידות שלהם ועד למה שהם עשו הרגע בשירותים. אנשים הזויים, כבר אמרתי?

חכו לי, אני עוד אחזור...


אין עוד מקום בעולם כולו שבו גם אם אתם סתם הולכים לכם ברחוב, אף פעם אין לדעת איזו חוויה מוזרה ומרגשת תתרחש בדרך. ניו יורק היא פשוט עיר מעניינת, מרתקת, יפה ומהנה.  אני מרגיש שהעבודה בניו יורק היתה חוויה בלתי נשכחת שהעניקה לי זיכרונות רבים וטובים. זו היתה אחת התקופות הטובות בחיי, ודבר אחד אני יכול לומר בביטחון מלא- גם אני נשבתי בקסם ולניו יורק אני עוד אחזור.

הצעות עבודה ברחבי העולם, מלוחות העבודה של Maka

ההודעה נשלחה!

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

תפריט נגישות