עבודה בארה"ב לאקדמאים

סטודנטים רבים בתום תקופת לימודים ארוכה מחפשים אפשרויות עבודה בארה"ב לאקדמאים. לעיתים השיקולים הם כלכליים, הנובעים מהרצון לעבוד ביעד בו הם יוכלו להשתכר יותר מאשר בארץ באותו מקצוע. לעיתים אחרות, השיקולים נובעים מהרצון לטוס לטייל וגם לעבוד בחו"ל. למעשה, עבודה בחו"ל היא שם כולל למאגר של משרות המתאימות לפלחים שונים באוכלוסיה. עבודה בחו"ל היא לא רק עבודה בעגלות, והיא לא נחלתם רק של צעירים לאחר צבא, כי אם גם עבור בעלי תואר אקדמי, המעוניינים להתנסות ולהתמקצע מעבר לים.

במה דרושים אקדמאים בארה"במשרות עבודה בארה"ב לאקדמאים יכולות להיות משרות בענף ההייטק, עבודות לאקדמאים בתחום הניהול, עבודה במשרד עו"ד, עבודות לרופאים, לרואי חשבון - או בכל תחום שתחפצו בו ותוכיחו את עצמכם ואת הכישורים שלכם. חשוב לציין כי לא לכל משרה עליכם להגיע עם ניסיון בתחום. שימו לב כי בלוחות הדרושים תמצאו לעיתים משרות דרושים אקדמאים ללא ניסיון. ידע אקדמאי בלבד עשוי להיות תנאי מספיק כדי לצמוח ולצבור את הניסיון בתוך אותה חברה אשר תכשיר ותפתח אתכם. עבודה לאקדמאים ללא ניסיון בארה"ב אפשר למצוא במיוחד בענף ההייטק.

משרות נפוצות לאקדמאים בארה"בהמחשב הוא כל עולמכם? עבודות להייטקיסטים גיקים

עבודה בהייטק מתאימה למעצבים, למתכנתים או למהנדסי חומרה, עבודה בהייטק בארה"ב היא אחד התחומים המאתגרים וגם המכניסים ביותר. תואר אקדמאי בתחום יעניק לכם יתרון עצום על אחרים. בארה"ב תוכלו למצוא עבודות בחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק או בחברות קטנות המתמחות באתרים נישתיים או אפליקציות לסלולרי. אין ספק שלמתכנתים טובים הסיכויים הגבוהים ביותר למצוא עבודה בארה"ב לאקדמאים מכל התחומים האחרים בהייטק.

על מנת למצוא עבודה בהייטק בארה"ב, תאלצו למצוא מעסיק שיבקש עבורכם אשרת עבודה, במקרה שעוד אין לכם כזו. התנאים בעבודות בהייטק בארה"ב הם מהטובים בעולם וכוללים את כל התנאים הסוציאליים כמובן, כמו גם מנוי לחדר כושר (אם אין במקום), שיעורי פילטיס או יוגה וכדומה, שירות טיפול בילדים ועוד. עם זאת, שעות העבודה הן ארוכות ביותר והעבודה עצמה היא דרשנית במיוחד. אפשרויות הקידום הן אדירות וכוללות גם משרות כמנהלי צוותים, מנהלי פרויקטים ועוד – השמיים הם באמת הגבול.

אוהבים ליזום ולנהל? עבודות למנהלים קשוחים

אקדמאים בעלי תואר במנהל עסקים יוכלו למצוא עבודות שונות ומגוונות, מניהול של מלונות או מסעדות, דרך ניהול עסקים קטנים או גדולים כגון חנויות, רשתות אופנה ומיזמים אחרים. המשכורות מצוינות, התנאים טובים והעבודה מעניינת ומאתגרת – לפי התחום בו תבחרו. תוכלו לנהל עסק במשרה מלאה או לעבוד מסביב לשעון – זה תלוי רק בכם. גם כאן תתבקשו למצוא מעסיק שיבקש עבורכם ויזה לארה"ב, אם אין לכם כזו.

מכירות זה בדם שלכם? עבודות במכירות ושיווק

אנשים המתמחים בשיווק ומכירה יוכלו למצוא עבודות שונות ומגוונות לאקדמאים בארה"ב והמשכורות בתחום המכירות הן ללא גבולות. עבודה בתחום זה היא מאתגרת ומלאת אדרנלין. דוגמאות לעבודות בתחום המכירות בארה"ב הן: עבודה בחברות הייטק במכירת תוכנות או חומרה, עבודה עבור חברת תרופות ומכירה לרופאים ומוסדות, מכירה של מוצרים בתחום החקלאות ועוד. עבודות בשיווק כוללות גם שיווק אינטרנטי ופרסום, ניהול רשת שותפים (ניהול Affiliates), קידום ברשתות החברתיות ועוד. גם בעבודות אלו תתבקשו למצוא מעסיק שיבקש עבורכם ויזה לארצות הברית - אלא אם כן אתם מחזיקים בדרכון אמריקאי, יש ברשותכם גרין קארד או אשרת עבודה בארה"ב.

חיפוש עבודה לאקדמאים - כיצד בוחרים מיקום מוצלח?עבודה בחו"ל דורשת אמביציה רבה ורצון רב להצליח. לא תמיד קל לעבור לחו"ל ולהתחיל בחיים חדשים, גם אם מדובר בתקופה זמנית. על מנת לוודא שהחוויה תהיה נעימה ומוצלחת, כדאי למצוא עבודה בה התנאים והמיקום מתאימים לכם.

צריך הרבה אומץ על מנת לקחת את הדברים ולעבור לחו"ל, אז שימו לב שאתם עושים זאת בצורה נכונה: בחרו עיר שמתאימה לכם מבחינת תנאי מזג האוויר, האוכלוסייה וכדומה. למשל, אם אתם סובלים מאוד מהחורף, ניו יורק אולי לא תתאים לכם, אך עיר בטקסס כמו דאלאס יכולה להיות מושלמת עבורכם. אם אתם מחפשים טבע ושקט בסוף השבוע או לצאת לריצה ביום ראשון בבוקר, בחרו עיר כמו אוסטין, בולדר או סיאטל. או שאם חשוב לכם הסטייל, אז סאן פרנסיסקו תתאים לכם בול. אולי בחירת היעד נראה כמו דבר זניח, אך לבלות שנה או יותר בעיר שאתם לא אוהבים, זהו דבר שישפיע גם על העבודה שלכם.

חיפוש עבודה לאקדמאים בארה"ב מתבסס כמובן על תחום העיסוק שלכם. כדי למצוא הצעות עבודה לאקדמאים שיהיו רלוונטיות עבורכם, יהיה עליכם לבצע עבודת מחקר ולבחון את כל האפשרויות העומדות בפניכם, את תנאי העבודה, איך מוציאים ויזה לארה"ב התאפשר לכם לעבוד באופן חוקי ועוד.

הצעות עבודה ברחבי העולם, מלוחות העבודה של Maka

ההודעה נשלחה!

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

תפריט נגישות