עבודה בחו"ל לא בעגלות

כל מי שמחפש עבודה בחו"ל מוצא בעיקר עבודות בעגלות, ואם לא עגלות אז עבודה במכירת ציורי שמן. למעשה, מרבית הצעות העבודה אשר מתפרסמות בלוחות הדרושים הן משרות מכירה בעגלות בקניונים. יחד עם זאת, בין שלל הצעות העבודה תוכלו גם למצוא משרות דרושים בחו"ל לא בעגלות. עבודה בחו"ל לא בעגלות מתאימה לכל מי שמחפש עבודה לא במכירות בחו"ל או למי שמעוניין לעבוד במכירות, אך לא מול דוכן בקניון סגור. אז אילו עבודות בחו"ל לא בעגלות מתפרסמות בלוח דרושים בחו"ל? ובכן, קיים מגוון דיי גדול של עבודות שהן לא עגלות.

עבודה בחו"ל לא בעגלות – במה כן?עבודה בעגלות היא תובענית, היא דורשת אמביציה, כושר שכנוע, יכולות מכירה גבוהות ובטחון עצמי, היא לא מתאימה לכל אחד. אז מה עם אלה שרוצים לטוס לעבוד בחו"ל אבל לא בעגלות? בפניהם פתוחות אפשרויות שונות של עבודה שהיא לא עגלות: עבודה בהובלות, עבודות הדרכה שונות, משרות או-פר (טיפול בילדים), מנעולנות, עבודה בחקלאות, עבודה על אוטו גלידה, מכירת ציורי שמן ועוד.

עבודות בחו"ל לא עגלותענף העבודות בחו"ל מלא בהצעות עבודה לישראלים. ניתן למצוא הצעות עבודה במגוון תחומים, במדינות רבות וביעדים שונים ברחבי הגלובוס. עבודה בחו"ל כה פופולארית בזכות העובדה שהיא משלבת גם חוויה וגם אפשרות להרוויח הרבה כסף. זאת הסיבה שעבודה בחו"ל נפוצה מאוד בקרב צעירים אחרי צבא, החולמים על הטיול הגדול. עבודה לצעירים בחו"ל היא לא רק עגלות, יש עוד עבודות המתאימות לצעירים ומאפשרות להם לשלב חוויה של טיול עם כסף רב.

מכירות שהן לא עגלותאנשי מכירות יודעים זאת היטב – בעבודה במכירות ניתן להרוויח יותר, ולפעמים הרבה יותר, מאשר במשרות אחרות. לעבודה במכירות יש חסרונות ויש יתרונות, אך אם אתם אנשי מכירות מפולפלים ואתם מחפשים עבודה בחו"ל לא בעגלות שמרוויחים בה הרבה כסף, קיימות גם אפשרויות אחרות.

מכירות מדלת לדלת


עבודה במכירות מדלת לדלת היא דוגמא לעבודה במכירות שהיא לא בעגלות. בתחום זה בולטת בעיקר עבודה במכירת ציורי שמן - תחום העבודה הפופלארי השני בחו"ל אחרי עגלות, והיא רווחית לא פחות. שיטת המכירה מכונה Door To Door – כלומר, על העובד לעבור מדלת לדלת, באיזור עבודה מוגדר מראש, בד"כ בשכונות יוקרה, ולמכור תמונות שמן אומנותיות. בשיטה זו מוכרים גם מוצרים אחרים, כגון: מוצרי אבטחה, משחקי וידאו ועוד.

עבודה בנדל"ן


תפקידו של סוכן נדל"ן הוא לעזור ללקוחותיו במכירה או בקניה של נכסים. כסוכני נדל"ן עליכם ללמוד את רזי המקצוע, לבוא מלאי בטחון עצמי ולהיות אנשי מכירות בעלי תודעת שירות גבוהה. עבודה בנדל"ן בחו"ל תעניק לכם ניסיון עשיר, מקצוע לעתיד ותוסיף המון לרזומה שלכם.

עבודה בחו"ל לא מכירותובמה יעסוק מי שאינו איש מכירות? ובכן, גם מי שאינו ניחן בכישורי מכירה יכול למצוא עבודות בחו"ל לא בעגלות שהן לא מכירות וליהנות מהחוויה.

עבודה בחו"ל בהובלות (Moving)


עבודה בהובלות היא עבודה בחו"ל לא בעגלות המתאימה במיוחד לגברים חסונים, מפני שהיא נחשבת לעבודה לא קלה מבחינה פיזית – בכל זאת, צריך להעביר רהיטים וארגזים. עבודה בהובלות מבטיחה הרבה אינטראקציה עם אנשים וכסף טוב. השכר מבוסס על משכורת קבועה וטיפים. אין צורך בניסיון קודם, מגורים מסובסדים על חשבון החברה ומסלולי קידום למתאימים.

עבודות הדרכה בחו"ל


עבודה בהדרכה בחו"ל מתאימה לצעירים מלאי אנרגיה וסבלנות שאוהבים לעבוד עם ילדים ו/או נוער. העבודות הן בדרך כלל בחודשי הקיץ, בשפה המקומית. ניסיון לא חובה אך בהחלט יתרון. עבודות הדרכה ניתן למצוא במחנות קיץ של דוברי שפות, קייטנות יהדות או ציונות ועוד.

עבודות אבטחה בחו"ל


עבודה באבטחה היא גם אופציה של עבודה לא בעגלות בחו"ל המבטיחה הכנסה יציבה והמון אתגר. עבודות בחו"ל באבטחה הן לרוב משרות כמאבטח אישי, אבטחת מוסדות ממשלתיים או מוסדות של הקהילה היהודית. אם יש לכם רקע צבאי, במיוחד קרבי – יש לכם יתרון עצום. לפני שיקבלו אתכם לעבודה יבקשו לראות תעודת יושר ולעיתים גם רישיון נהיגה.

עבודה בחוות ועבודות בחקלאות


רוצים ללמוד כיצד מגיע האוכל אל הצלחת שלנו? או אולי אתם כבר יודעים ורוצים לרכוש עוד ניסיון? בכל העולם ניתן למצוא עבודות בחקלאות המאפשרות חוויה מעניינת ומאתגרת שתקרב אתכם אל הטבע. אם אתם בעלי רישיון טרקטור או משאית, תוכלו גם לקבל שכר נאה, אך בדרך כלל מדובר בעבודות התנדבותיות הכוללות מגורים בלבד.

עבודה בשיפוץ בתים בחו"ל


בואו לשדרג בתים בחו"ל, ממש כמו בתוכניות השיפוצים בטלוויזיה. עבודה בשיפוצים היא אומנם עבודה בחו"ל לא בעגלות, אך קחו בחשבון שזו עבודה פיזית שלא מתאימה לכל אחד. עבודות שיפוצים פופולאריות במיוחד בחודשי הקיץ ובזמן החגים והמשכורות יפות מאוד.

מנעולנות (Locksmith)


אם אי פעם נתקעתם מחוץ לבית בלי מפתח אתם יודעים כמה בירכתם את האיש שהצליח להכניס אתכם חזרה. בעבודת מנעולנות בחו"ל תוכלו להיות בדיוק האיש המציל הזה ולהרוויח משכורות גבוהות במיוחד. תינתן לכם הדרכה מלאה, כך שלא רק שאין צורך בניסיון, בעבודת מנעולנות תוכלו לרכוש מקצוע לחיים.

עבודות מלצרות – גם בחו"ל


למלצר בלאס וגאס או ניו יורק זה לא כמו למלצר בארץ – המשכורות הן גבוהות בהרבה והחוויה היא שונה לחלוטין. אם יש לכם תודעת שירות גבוהה, אתם מעוניינים לגור בחו"ל, ליהנות מהעיר ולחזור עם הרבה כסף בבנק – מלצרות היא עבודה בחו"ל לא בעגלות שיכולה להתאים לכם.

ניקוי שטיחים וניקוי תעלות מיזוג אוויר


עבודה בחו"ל לא בעגלות בניקוי שטיחים או ניקוי תעלות מיזוג אוויר מבטיחה משכורת טובה, תנאים מעולים וגם תלמד אתכם הרבה על שירות לקוחות וטכניקות ניקיון. אם תהיו מקצועיים, אפשרויות קידום רבות מחכות לכם גם בתחום זה. העבודה מתאימה לתקופות קצרות או ארוכות.

עבודות משרדיות


בא לכם לשבת במשרד הממוזג מול המחשב ולנהל את העניינים? מבינים אתכם. עובדי קבלה, מזכירים או מזכירות ומנהלי משרד – כל אלו הן עבודות בחו"ל לא בעגלות היכולות להתאים לכם. יתרון לצעירים דוברי שפות, וניסיון בתחום אינו הכרחי אך יעזור לכם למצוא עבודה טובה. היתרון בעבודה משרדית הוא שזוהי עבודה מסודרת עם משכורת בטוחה ותנאים סוציאליים מלאים.

שמרטפות וטיפול בילדים (Au pair/Nanny)


אם אתן נשים צעירות עם אהבה גדולה לילדים ואתן רוצות לעבוד בחו"ל - העבודה הזו היא עבורכן. "אופר" היא מטפלת המתגוררת בבית המשפחה, ואילו "נני" מתגוררת מחוץ לבית, ומקבלת משכורת מלאה. בתור אופר תזכו להטבות נוספות כמו טלפון סלולרי, אפשרות לשימוש ברכב המשפחתי ועוד. העבודות הן במשרה מלאה ובשעות החופשיות תוכלו לבלות בעיר.

משרות הייטק בחו"ל


ואם אתם מחפשים עבודה בחו"ל לא בעגלות לטווח הארוך, ואתם בעלי ידע אקדמאי וניסיון מתאים - הצטרפו לשורות חיילי הסטרטאפ של העולם, בחברות קטנות בברלין או בחברות הענק בסיאטל. על מנת להשתלב בעבודה בהייטק בחו"ל אתם צריכים ניסיון מוכח (תואר אקדמאי בתחום הוא בונוס רציני). המשכורות הן כמובן גבוהות מאוד ושעות העבודה הן רבות.

הצעות עבודה ברחבי העולם, מלוחות העבודה של Maka

ההודעה נשלחה!

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

תפריט נגישות