עבודה בעגלות בחו"ל

עבודה בחו"ל בעגלות נחשבת לעבודה הפופולארית והרווחית ביותר לצעירים. היתרונות של עבודה בעגלות בחו"ל הם רבים, לא רק שמתאפשר לכם לראות את העולם, ללמוד שפות ולהכיר תרבויות אחרות לעומק, עבודה בעגלות תעניק לכם את ההזדמנות ללמוד הרבה על עצמכם, לרכוש ניסיון תעסוקתי וניסיון חיים יוצא דופן ולטייל ולחזור לארץ עם חשבון בנק נפוח.

העובדים בעגלות נהנים מתנאי עבודה מעולים, שכר גבוה, בונוסים וצ'ופרים נוספים, ואם אתם מוכרים מוכשרים תזכו גם במתנות מדליקות. מכיוון שהמכירות בעגלות הן גבוהות, תוכלו למצוא עבודה בעגלות בחו"ל בכל רחבי העולם - מניו זילנד עד לניו יורק.

מה זה עבודה בעגלות בחו"לעבודה בחו"ל בעגלות היא למעשה עבודה במכירות בדוכנים הממוקמים בקניונים ובמרכזי קניות גדולים. בכל דוכן או עגלה ישנו עובד אחד לפחות במשמרת, אך לרוב העבודה היא בצוותים של שניים או שלושה עובדים. בעגלות מוכרים מגוון מוצרים, בדרך כלל אלו מוצרי קוסמטיקה וטיפוח, מוצרים לשיער, פריטי לבוש ואופנה, צעצועים, גאדג'טים ועוד. המוצרים הפופולאריים ביותר הם מוצרי ים המלח.

עבודה בעגלות היא תובענית ולעיתים מעייפת, היא דורשת שעות רבות של עמידה על הרגליים, במהלכן עליכם לפנות לבאים ושבים, להסביר על המוצר ולעיתים להדגים אותו ולמכור אותו באופן פעיל. התגמול בעבודה זו שווה את המאמץ, עבודה בחו"ל בעגלות מבטיחה תנאי עבודה מעולים ושכר גבוה ביותר.

עבודה בעגלות בחו"ל מתאימה במיוחד לצעירים דוברי אנגלית ו/או שפות נוספות. בד"כ אין צורך בניסיון קודם או בניסיון במכירות בכלל, החברה שתעסיק אתכם תעביר לכם הכשרה והדרכה מלאה. יחד עם זאת, העבודה מתאימה לצעירים מלאי אמביציה, שיודעים למכור ורוצים להרוויח הרבה כסף.

הדרכה ושיטות מכירה בעגלותחברות המעסיקות ישראלים בחו"ל בעגלות מעניקות הכשרה והדרכה לעובדים חדשים, הכוללות היכרות עם המוצרים השונים ולימוד שיטות מכירה שיוכלו לסייע לכם להגיע לרווחים גבוהים ולעמוד ביעדים.

תהליך ההכשרה של עבודה בעגלות בחו"ל אורך כארבעה ימים פחות או יותר. בפרק זמן זה, לומדים היטב את שיחת המכירה ואת סוגי המוצרים הנמכרים בעגלה. שיטות מכירה בעגלות פועלות על עקרון ההדגמה וההמחשה. המוצרים הנמכרים בעגלות מתאימים להדגמה על הלקוח בזמן אמת. הרווחים הם לרוב על בסיס אחוזים מהמכירה, אם כי לכל חברה יש שיטת תגמול משלה.

כדי להיות מוכרים מעולים כדאי להיצמד למוכר ותיק, בעל ניסיון עשיר וללמוד ממנו את סודות המקצוע. יכולת מכירה בעגלות היא יכולת נרכשת, מה שאומר שגם אם אף פעם לא החשבתם את עצמכם לאנשי מכירות ומעולם לא התנסתם במכירות, תוכלו ללמוד את השיטות ולהתמקצע. ברגע שקוצרים רווחים גבוהים, המוטיבציה שלכם תעלה ותרצו להשתפר ולהפוך למקצוענים עוד יותר.

לעבוד בעגלות: אופי העבודה וחיי היומיוםעבודה במכירות לא מתאימה לכל אחד, והיא דורשת מעט כישורי מכירה וכמובן רצון להצליח ומוטיבציה גבוהה. ישנם ישראלים שלא מחזיקים מעמד וחוזרים לארץ אחרי חודש כי לא הצליחו למכור ולעמוד ביעדים שהם הציבו לעצמם, וישנם כאלו אשר בוחרים מראש עבודה בחו"ל לא בעגלות, או עבודה לא במכירות בחו"ל כלל. יחד עם זאת, למרות הקשיים שיכולים לעלות בדרך, חשוב לזכור כי עבודה בעגלות בחו"ל מעניקה חוויה חד פעמית ומעשירה, אשר יכולה ללמד אתכם להיות עצמאיים, ללמוד על עולם השיווק והמכירה, ולתת לכם הזדמנות להכיר אנשים חדשים ולנצל את האפשרות הזו לטייל בעולם.

כדי להצליח עליכם תמיד להראות רעננים, מלאי אנרגיה ומלאי ביטחון בקשר למוצרים שאתם מוכרים. בכל מדינה ישנם קודי התנהגות אחרים, אך נימוס בסיסי וחיוך הם תמיד הבסיס להצלחה במכירות. המשמרות הן בין 9 ל-11 שעות, בדרך כלל שישה ימים בשבוע.

בשעות הפנאי ובימי החופש שלכם תוכלו לטייל, להסתובב עם שאר העובדים ולהתרועע עם המקומיים. אל תשכחו לנצל את החוויה הזו כדי לבקר במוזיאונים שתמיד חלמתם עליהם, לרבוץ על החוף, לשבת לקרוא ספר בבית קפה נעים, לצאת לטיול בהרים או לחרוש את הקניון במסע שופינג מטורף.

תנאי שכר בעגלות, מגורים ומחיהתנאי השכר, המחיה והמגורים בעבודה בעגלות נחשבים לטובים במיוחד בשוק העבודות בחו"ל לצעירים. השכר כאמור מבוסס בעיקרו על עמלות מכירה גבוהות, ועומד על אלפי דולרים בממוצע לחודש. המשכורות משולמות בד"כ אחת לשבוע או אחת לשבועיים. בנוסף, החברות מעניקות בונוסים גבוהים ומתנות על עמידה ביעדים כגון: מענק כספי, מחשב נייד, טאבלט, אייפון, שובר לארוחה זוגית במסעדה יוקרתית ועוד.

המעסיקים אף דואגים למגורים נוחים במחיר מסובסד בקרבת מקום העבודה. המגורים הם לרוב בקומפלקסים מפוארים ומפנקים עם בריכת שיחה, ג'קוזי וחדר כושר. הדירות כוללות טלוויזיה בכבלים, אינטרנט אל-חוטי ומאובזרות בכל הציוד הנדרש. שכר הדירה מנוכה מהשכר של העובד, ולא מדובר בסכום גבוה כל כך.

החברות השונות מעניקות תנאי מחייה טובים ואיכותיים, וגם מזכות את העובדים בעלות מחיר כרטיס הטיסה או חלקו לאחר מספר חודשי עבודה רצופים, ובאיסוף משדה התעופה. ברוב המקרים, החברות דואגות לפן החוקי בעבודה בעגלות בחו"ל ומטפלות בהליך הבירוקרטי של הוצאת ויזת עבודה. כמו כן, העובדים מקבלים לעיתים רכב צמוד העומד לרשותם, וכדי להעניק הרגשה חמה וביתית מתקיימות ארוחות שישי משותפות וארוחות חג, ימי גיבוש ועוד אירועים חברתיים.

כמה מרוויחים בעבודה בעגלות בחו"ללמעשה אין גורם אחד שקובע כמה מרוויחים במהלך עבודה בחו"ל בעגלות, ויש כמה פרמטרים שמשפיעים על המשכורת, ביניהם: המיקום, גובה העמלות, ותק, ותכונות אישיות כגון אמביציה וכישורי מכירה. תוך כדי עבודה בעגלות בחו"ל אפשר להגיע לסכומים גבוהים, בינוניים או אסטרונומיים. ככל שתבינו ממה מורכבת העבודה, כיצד היא מתבצעת בפועל ולמה נדרשים העובדים, תוכלו להעריך את היכולת שלכם בתחום ולחזות פחות או יותר כמה תרוויחו.

המשכורת משולמת בד"כ אחת לשבוע או אחת לשבועיים, ואפשר להרוויח בממוצע שכר של 1,000-1,500 דולר בשבוע, ובין 2,000 ל-2,500 דולר בשבוע בתקופת החגים. יש עובדים אשר העידו כי בתקופת הכריסטמס, בה הקניונים עמוסים מבקרים, הם הגיעו לשכר של כ-7,000 דולרים בשבועיים.

עבודה בחו"ל בעגלות - אפשרויות קידוםעבודה בעגלות בחו"ל מזמנת לעובדים ותיקים אשר הוכיחו את כישוריהם מגוון תפקידים להתנסות בהם ואפשרויות קידום. לא נדיר שעובד עובר מתפקיד מכירה לתפקיד הדרכה של מוכרים חדשים (טריינר) ולמשרות ניהול. לעתים השיקול בהחלפת התפקיד הוא שיקול כלכלי, ולעתים הוא נובע משחיקה ומרצון בגיוון שיגרת העבודה.

בנוסף, קיימת האפשרות לעובדים מנוסים לפתוח חברת מכירות משלהם. עובדים שצברו ניסיון בעבודה בחו"ל בענף העגלות, התנסו במגוון התפקידים ולמדו את השיטה, יכולים לבחור לנסות את מזלם ולפתוח עסק ביעד חדש ובתולי המבטיח בלעדיות ללא תחרות, או ביעד שבו קיימת תחרות עם הרבה עגלות אחרות. בהתאם לחוש עסקי והבנה בענף, ניתן גם לנסות להכניס מוצרים חדשים, שנראים מתאימים למכירה בעגלות.

איפה כדאי לעבוד בחו"ל בעגלותהיעדים הפופולאריים לעבודה בעגלות בחו"ל הם ארה"ב, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, אנגליה, גרמניה, הולנד, ספרד ודרום אפריקה. כמו כן, גם יעדים שונים במזרח הרחוק הפכו בשנים האחרונות ליעדי עבודה פופולאריים בעגלות, דוגמת תאילנד וסינגפור.

מכיוון שיש אפשריות רבות, באמת קשה להחליט איפה כדאי לעבוד בעגלות בחו"ל. כדי לענות על שאלה זו ענו לעצמכם על השאלות הבאות:
רוב המדינות או היעדים בהם תמצאו הצעות עבודה בעגלות בחו"ל, הם אזורים אמידים מאוד, עם איכות חיים ורמת חיים גבוהה, שפע של בילויים ואטרקציות, תרבות גבוהה ותרבות פנאי. עבודה בחו"ל בעגלות מספקת את ההזדמנות לחיות ולהתגורר באחת המדינות האלו, שחלקן נימנות בין המדינות העשירות בעולם, או אלו שבהן איכות החיים היא הטובה ביותר על פי דירוגים שונים.

עבודה בעגלות בחו"ל מתבררת כבחירה טובה גם עבור החסכנים וגם עבור מי שבוחר לבזבז את הכסף על הנאות, בילויים ועל רמת חיים גבוהה בחו"ל.

הצעות עבודה ברחבי העולם, מלוחות העבודה של Maka

ההודעה נשלחה!

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

תפריט נגישות