עבודה בקנדה בהייטק

09/01/2014
בקנדה תמצאו חברות הייטק רבות ואיכות חיים גבוהה ביותר. אין ספק, שעבודה בהייטק רווחית ביותר וקנדה מציעה שוק פתוח לצעירים אמביציוזיים ולא תקשה עליכם להוציא ויזת עבודה.

הייטק בקנדהכאשר תחפשו עבודה בקנדה תמצאו חברות רבות המתמחות בחומרה ותוכנה, עיצוב ווב ואפליקציות. לא רק שהאפשרויות הן רבות, גם קל יותר להגר לקנדה מאשר לארה"ב או לאירופה. מתכנתים תמיד ימצאו עבודה טובה ולמרות שקנדה לא מייצרת חומרה כמו סינגפור, או מקומות אחרים בעולם, ישנן חברות רבות, שישמחו לקלוט מומחים בתחום החומרה.

דרישות ובירוקרטיהאם יש לכם תואר אקדמאי רלוונטי, זהו פלוס גדול עבורכם. על מנת לסגור על עבודה, תתבקשו להוכיח שאתם מתאימים למשרה יותר מאחרים, לא רק בכדי שיקבלו אתכם לעבודה כמובן, אך כדי שממשלת קנדה תאשר לכם את הויזה.

למעשה, על המעסיק שלכם להגיש בקשה עבורכם, שנבדקת על ידי הממשל הקנדי, על מנת לוודא שהכישורים שלכם יוצאי דופן. המחשבה היא שאתם כביכול לוקחים את מקומו של תושב קנדי, ולכן חשוב להוכיח שאתם בעלי כישורים גבוהים במיוחד. לכשיתקבל האישור, תוכלו להגיש בקשה בארץ, דרך אתר השגרירות. לאחר שמילאתם את הטפסים הנחוצים ושילמתם את האגרה, תתבקשו להגיע לראיון בשגרירות. רק לאחר כל השלבים האלו, תוכלו לקבל את הויזה, לארוז מזוודה ולצאת לדרך.

תנאים ושכרתחום ההייטק הוא אחד מהתחומים הרווחיים ביותר, עם כי כזה שגם דורש הרבה מאמץ והשקעה של שעות ארוכות. השכר משתנה מתפקיד לתפקיד כמובן, אך התנאים כוללים גם ביטוח בריאות, פנסיה, מניות, חדש כושר, טיפול בילדים אם יש צורך, ימי חופשה ומחלה ועוד.

אפשרויות קידוםאפשרויות הקידום הן רבות ורוב חברות ההייטק בקנדה ישמחו לראות שאתם עובדים קשה למטרות קידום ויתייחסו אליכם בהתאם. אם התחלתם כמתכנתים תוכלו לגדול למנהלי צוות מתכנתים ועוד.

הוצאות יומיומיתהעלויות בקנדה הן זולות מאירופה ובכלליות זולות מתל אביב. בהחלט תוכלו לעבוד ולהרוויח טוב, על מנת שיהיו לכם חיים טובים ונעימים בקנדה.

למה דווקא קנדה?אז למה בעצם לבחור דווקא לעבוד בהייטק בקנדה? בזכות הטבע והערים הירוקות, המאפיות הקטנות ובתי הקפה, בזכות האגמים והזאבים והדובים, המוזאונים והגלריות, בזכות האנשים האדיבים והמחייכים ובזכות אפשרויות העבודה הרבות שקנדה מציעה.

שוכנעתם? מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם עם מגוון הצעות עבודה חוקיות בקנדה!

הצעות עבודה ברחבי העולם, מלוחות העבודה של Maka

ההודעה נשלחה!

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

תפריט נגישות